mp3 kulisi
mp3 indir

Nükhet Duru - Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Ben Seni Çok Sevdim
Boyut
: 3.54 MB
Toplam İndirme
: 116 İndirme
Haftalık İndirme
: 1 İndirme
Tarih
: 10-05-2018
Mp3 indirmek için tıklayın
Kullanıcı Yorumları (Nükhet Duru - Ben Seni Çok Sevdim )
 1. guleran kum

  Akdeniz sesi, Fado

 2. roj

  Ben seni çok sevdim... o kadar içten söylüyor ki... sevdiğim adama hislerim daha da yoğunlaşıyor...

 3. Ayxan İmamverdili

  Cem adrian dahada icden soylemiw vede kendine ozel

 4. Христина Худякова

  Классика! Захватывает дух

 5. Elnur Zeynalturk

  Eskiler hep baş köşededir

 6. Caneria caneria

  Cem ADRİAN'I bende çok severim severek dinlerim fakat ilahlaştırmanın hiç bir anlamı yok, neymiş efenim neymiş kralll, aşkımm, UÇURUMDAN DÜŞERKEN TUTUP ELLERİNİ AÇTINDA bilmem ne bilmem ne kralımın şarkısını kimse söyleyemezmiş la bi yürü git. Nükhet DURU Cem ADRİAN'I ÇOK sever Cem ADRİANDA aynı şekilde saçmalamayın lütfen reca ediyorum yahu

 7. Tunca Tutkun

  Esas sahibinden dinlemeye katlanamadığım bir şarkının nasıl kalplere ulaşacağını gösteren yorum...

  Caneria caneria

  kavga etmeyin lütfen

 8. Sor Yağmura

  şu belieber direksiyoncu vs tayfasından betersiniz yahu. he tamam en farklı en cool hayranlar sizsiniz. nükhet duru'nun pek hayranı sayılmam ama bu kadının yorumuna laf eden taş olur taş, müzik saplantıyla dinlenmez, ikisi de özel sanatçılar.

  Caneria caneria

  AYNI DÜŞÜNCEYE SAHİBİZ KARDEŞİM ADAMSIN :D

  Caneria caneria

  Cem ADRİANIN piyanisti Sezgin ALKANA dedim hayranlarınız biliber gibi diye bana kızdı

 9. Ömer Ceylan

  şarkı anlam bulmuş, cem anasının rahmine düşmeden Nükhet Duru gerçeği vardı..

 10. Ömer Ceylan

  şarkı anlam bulmuş, cem anasının rahmine düşmeden Nükhet Duru gerçeği vardı..

 11. Ale Ioana

  Tutti sus, Nukhet soylesin

 12. ferit sezgin

  Cem Adrian yıllar sonra bize tekrar yorum nedir hatırlatan eşsiz bir sanatçı oldu Nükhet'den sonra. Onun şarkılarının okunmasının kendi yorumundan sonra ne denli zor ve imkansız olacağını görmemek mümkün değil ama Nükhet'in duygudan eksik olduğunu söylemek biraz fazla komik. Sonuçda bir erkek ve bir kadın sesi var ortada ve biri 20 lerinde biri 60 ında ve aynı şarkıyı okumuş olmaları bizler için büyük bir nimet. İki farklı yaşanmışlığın bu kadar güzel şarkıya çok farklı yansımış olmasından daha doğal bişey olamazdı. Keşke Cem de bir Beni Benimle Bırak patlatsa ve uçursa bizi. Ama inanın hiçbir Nükhetçi 'naaptın be çocuk keşke okumasaydın' demiyecektir.

 13. Ale Ioana

  Wow. S-P-E-C-I-A-L!

 14. Güney YÜKSEL

  kıymetli cem adrianin şarkısı ve gerçekten duygu yapmacık olmuş hissedemedim begenmedim

  Caneria caneria

  sen söyle o zaman sadece sana çok yakışır çakma Cem adrian

 15. obstinate00

  Bu şarkıyı cover yapmış olması nükhet'in ne kadar kendine güvenen, bir şarkıcı olduğunu gösterir... cem adrian fanlarının 45 yıllık usta bir şarkıcıya yok şöyle yok böyle demelerini cehaletlerine veriyorum... Nükhet hertürlü müziği okuyabilen ender şarkıcılarımızdan biridir ayrıca bu şarkıyı da çok iyi söylemiş.

  Ale Ioana

  +ozgur ruh Evet. I used bing translator to translate your comment. You are right. I think Ms Duru's version is very beautiful also. And she deserves respect.

  obstinate00

  +Alexandra Ioana Thank you for your kindness.

  Talha Durgun

  AteistCin fan değil KAYIP ÇOCUK

  ABDULAZIZ MAKZOUM

  AteistCin I think it was veery and more beautiful with Cem Adrian

 16. Yaren Aşuk

  Cem Adrian sunun surasinda 10yila yakin bir bilinmisligi var.Fakat Nukhet Duru yillarin sanatcisi.Simdi siz kimle kimi karsilastiriyosunuz.???

 17. kenan kılıç

  cidden güzel bir şarkı. ve nihayet içine ruh katılmış bir yorumla dinleme olanağı da bulduk. tebrikler ve teşekkürler Nükhet Duru...

 18. ankaragazozu

  taşakları burulmuş gibi söylese daha güzel olurdu bence.

 19. Melike Sekman

  Cem Adrian'ın herkesten farklı kılan şey, şarkıyı söylerken karşısında ki insana bu duyguyu geçirmek. Cem'i dinlerken adeta onu hissediyor ve yaşıyorum. Amma velakin Nükhet Duru şarkıyı resmen şarkı söylemek için söylemiş. Hiçbir duygu geçirmiyo insana. Kimse bi Cem Adrian olamaz. Bırakın Cem söylesin siz susun bizde dinleyelim. Böyle bir felaket görmedim. Cem'in şarkılarını cover yapmak için, o ses o içtenlik gerekir. Ve Türkiye'de kimsede böyle bişey yok. Cover yapmak için yanlış kişiyi seçmiş ve kendisini rezil eden bir sanatçı... Sesine saygım sonsuz. Ama yaptığı iş, hiç iş değil..

 20. liza liza

  Cem Adrian'nın en güzel şarkısını nasıl mahvetmiş tamam saygılı olmak lazım da böyle bir felaket olamaz ben kendim müzikle uğraşıyorum böylesine kötü bir şarkı dinlemedim dediginiz gibi Cem Adrian'nın şarkılarını yalnızca kendi söylemeli

 21. Süleyman Mutlu

  şu kadının üstüne gitmeyin o sadece cem adrian şarkısını örnek almış.

 22. Ayşe Özşahin

  Sen sus Cem söylesin

 23. Bedran Gezer

  Tuz kralın en sevdiğim şarkılarından birini ne hala getirmişsn allah belanı versin nefret kadın

  Caneria caneria

  bela okuma günah pis, kafir

  Bedran Gezer

  @Caneria caneria bi siktir git amk

  Caneria caneria

  küfretme günah

  Bedran Gezer

  kibarca söylüyorum siktir git

  Caneria caneria

  tuz krala söylicem seni

 24. Tarık Başderici

  Ya cover mantığını anlamadan yorum yapmayin bi. Gayet güzel olmuş.

 25. Dilan Karaman

  Şarkı başkasına ait olsaydı bu cover için "Fena olmamış" denirdi, ancak şarkı Cem Adrian'ın. Ve o tüm ruhunun çığlığıyla söylediği için şarkılarını, bu cover çok çiğ bence. Başarısız. Ve katılıyorum arkadaşlarıma, Cem Adrian şarkılarına cover yapılmamalı.

  Elnur Zeynalturk

  Dilan Karaman Bu şarkı zaten Nukhet Durunun Cem Adrina albumune katmış sadece .

  next spring

  Yanılıyorsun bu şarkı cem adrian'a ait değil.Çok eskidir

 26. yılnaz koç

  olmamış be

 27. Furkan Kerpiç

  Farkli bir yorum bence guzel,

 28. Oğuzhan Emre Öz

  bu bir kazaydı diyelim en iyisi biz.

 29. Merve nizam

  Bir kere şarkının sunuş şekli yanlış "Türk pop müziğine damga vurmuş 11 şarkı" yazıyor fakat ne bu şarkı bir pop veyahut diğer adıyla popüler kültür müziği değil ne de asıl şarkıyı söyleyen kişi bir pop müzik sanatçısı değil. söyleyiş şekli, söylediği şarkı apayrı uymamış bu kişinin sesine.

  kenan kılıç

  @Merve nizam yorumunuza öldüm. bir de almanya afrika kıtasında bir adadır deseydiniz tam olacakmış. tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim :)

  Merve nizam

  @kenan kılıç ben sizin yorumunuz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, üzgünüm. büyük ihtimal anlamadığınız cümlelerimden ya da şarkıyı seslendiren kişi hakkında bilginiz var yalnızca bu sebepten yazdınız. tavsiyem bilgi sahibi olmadığınız konular hakkında yorum yapmamanız, gereksiz cümleler kurmamanız. eyvallah da iyi dilekleriniz için.

  kenan kılıç

  yorumuzu daha fazla zaman kaybıma değer görmediğimden olsa gerek sizin bana kurduğunuz cümleleri kurmaya zahmet etmemiştim. bilgisizlik temelli ukalalık küstahlıktır. pop müziği ve popüler kültürü de tanımlayınız sonraki yorumlarınızda da cahil cesaretinin ne olduğunu herkes görsün lütfen. başarılarrr :P

  Merve nizam

  @kenan kılıç bilginiz olsaydı bu yorumları bu şekilde yapmazdınız diye düşünüyorum. açıklamanıza göre küstahsınız öyleyse, küstahlıkla ne derece alakalıysa bu. size bu konuda araştırma yapmanızı tavsiye ederim. size daha fazla kendimi anlatmaya çabalayamayacağım, belli ki olmayacak. iyi araştırmalar dilerim.":P"

  kenan kılıç

  çok teşekkürler fışkırtıyorum. fışkırtmak yerine edebilirdim de aslında ama kendimi tutamadım. o araştırmamı önerdiğiniz konular zaten yıllardır akademik araştırmalarımın konuları. küstahlığa asla kaçmadan, ama altı dolu bir ukalalıkla ortalıkta gezinme hakkım var. ama sizin bana küstah demiş olmanız benim için hiç sakıncalı bir durum değil. sözden önce söyleyene bakıyorum ben. ;)

 30. Cem Uluturk

  Cem'in şarkıları sadece Ceme yakışır ;)

  Caneria caneria

  saçmalama lütfen

 31. Tuğçe Güvenman

  sen söyleme be abla :/

 32. Samet Öz

  Cem Adrian? Nükhet duru? Tanrımm...

 33. BRO

  sesine saygım varda amk şarkının

Ben Seni Çok Sevdim Şarkı Sözü
Ben Seni Çok Sevdim Şarkısına ait şarkı sözü bulunamadı. Ben Seni Çok Sevdim Şarkısına ait şarkı sözlerini eğer biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.
Ben Seni Çok Sevdim Anahtar Kelimeler
Nükhet Duru Ben Seni Çok Sevdim Mp3 Kulisi İndir , Nükhet Duru Ben Seni Çok Sevdim Şarkı Sözleri İndir , Nükhet Duru Şarkıcı Albümleri , Nükhet Duru Ben Seni Çok Sevdim Mobil Mp3 İndir, Nükhet Duru Ben Seni Çok Sevdim mp3 indir ,Ben Seni Çok Sevdim Cep Telefonuna İndir ,Ben Seni Çok Sevdim Mp3 Downloand ,Nükhet Duru Ben Seni Çok Sevdim Mp3 Kulisi


Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.