mp3 kulisi

Sertab Erener - Dertliyim Ruhuma Hicranımı

Dertliyim Ruhuma Hicranımı
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Dertliyim Ruhuma Hicranımı
Boyut
: 5.45 MB
Toplam İndirme
: 56 İndirme
Haftalık İndirme
: 8 İndirme
Tarih
: 12-08-2017
Mp3 indirmek için tıklayın
Kullanıcı Yorumları (Sertab Erener - Dertliyim Ruhuma Hicranımı )
 1. ahmet senturk

  Biraz gec olacak yorumum ancak bu esere soprano ses rahmetli Mediha Demirkıran mührünü vurmuştur. Hem de canli ifa.! Tartismasiz tek geçerim. Sertab gibi çok iyi bir sesin yorumunu dinledikten sonra Mediha Demirkıran'in ne muhteşem bir ses oldugunu daha iyi anlayabiliriz. Gecen Yuzyilin değeri en az bilinen, bana gore en muhtesem bir kac sanatçısından biri. Seslendirdiği diğer eserler "RUZGAR SOYLUYOR" AGLA GİTAR" ve daha birçok eseri ondan dinlemek bir ayrıcalık. Mekani Cennet olsun. https://www.youtube.com/watch?v=n004t22kiQ4

 2. Yasin Oğuzhan Uğur

  İşte böyle bir bestekâr Sadettin Kaynak..

 3. nusret anar

  Türk sanat müziğinin en zor şarkılarındandır. İçinde bir kaç makam ve usul vardır ve ses değişimleri yoğundur.

 4. Garson

  Okumasında sıkıntı yok çok iyi okumuş ama bu eser bu sese gitmiyor. (kanımca tenor erkeklere daha iyi gitmekte)

  ahmet senturk

  Biraz gec olacak yorumum ancak bu esere soprano ses rahmetli Mediha Demirkıran mührünü vurmuştur. Hem de canli ifa.! Tartismasiz tek geçerim. Sertab gibi çok iyi bir sesin yorumunu dinledikten sonra Mediha Demirkıran'in ne muhteşem bir ses oldugunu daha iyi anlayabiliriz. Gecen Yuzyilin değeri en az bilinen, bana gore en muhtesem bir kac sanatçısından biri. Seslendirdiği diğer eserler "RUZGAR SOYLUYOR" AGLA GİTAR" ve daha birçok eseri ondan dinlemek bir ayrıcalık. Mekani Cennet olsun. https://www.youtube.com/watch?v=n004t22kiQ4

 5. Atakan Kartaltepe

  Kızııım iyi güzel de LeylA değil...LeylÂ...yani şapkalı A...

 6. mustafa kaya

  Çok güzel olmuş.

 7. Metin Demir

  bence çok süper olmuş güzelliğiyle beraber on numara

 8. Ersin Kuşcu

  Tamam aslına sadık icra edilmiş ama maalesef çok olmamış.. Günümüz imkanları ile daha iyisi yapılabilirdi eser zaten güzel..

 9. serpil bozkurt

  Batımın yıldızı sanmıştım seni sensiz karanlıktır her günümmmmm........

 10. Merve Celik

  on numara ♡♥★

 11. Gökmen Emre Keskin

  Su begenmeyenler acaba ne kadar turk sanat muziginden anliyorlar. Ya da muzikten anliyorlar acaba??? Kadin gayet guzel okumus.

 12. Korhan Kilicoglu

  Eser aranjesi ve yorumuyla gerçek,aslına sadık kalınarak söylenmiştir. Zaman içerisinde kendine göre yorumlayan değerli sanatçıların yorumlarıni çok begenmeniz ve sevmemiz;orjinal halinin bu yorum veya şan tekniği şeklinde olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu albümde ki tüm eserler İstanbul Teknik üniversitesi Türk müsiki'si profesörleri'ne danışılarak aranje edilmiş ve yorumlanmış bir projedir. Elbette ki kişilesel beğenileri kimse sorgulayamaz ama burdaki amaç eserleri ağdalı gırtlak ve nağmelerden arındırarak salt haliyle tekrar gündeme getirmekti.

  Gökmen Emre Keskin

  kesinlikle soylenmesi gerekeni soylemissiniz. Hicbir yorum katmadan asil yazildigi sekilde soylenmis bir album. Bazi sanatci (bozuntulari) san tekniginden veya gamlardan bihaber turk sanat muzigini yorumladikca insanlarin kulaklari alisiyor bunlara tabi.

 13. Gürkan İşcan

  inşallah bir daha okumaz!

 14. Burakreis Marangoz

  Yorumlar çok acımasız. Batı müziği eğitimi almış ve ömrü boyunca batı ve pop müziği bir kişiyi bu kadar acımcasızca eleştirmemeliydiniz. Zaten bilen bilir bu kadının uzmanlık alanı dışına çıktığını... Biraz daha teşvif edici olmalısınız. Zeki Müren kıyaslamak veya Selahaddittin Kaynak'ın kemikleri sızlıyor demek ne demek? Huysuz ihtiyar modunu bırakın yoksa gençler bu müzik türünü bilmeyecekler. Evet iyi söylememiş bunu anlamak için heyet-i umumiye olmaya gerek yok. Azıcık Sanat Müziği dinleyen de bunu anlar. Biraz daha köprü kurarak eleştirin... Böyle birinin Sanat Müziği söylemesi gençleri bu müziğe yaklaştıracaktır.

 15. serkan şen

  BAZI ŞEYLERİ SIF YAPMAK İÇİN YAPMAMAK LAZIM.BU ESER EMEL SAYIN IN BİLLUR SESİYLE BAĞDAŞMIŞTIR.SERTAP ERENER ÇOK BÜYÜK SES AMA OLMAMIŞ.

 16. ThePolitissa

  0,52 sn tahammül edebildim. zaten çoğu müzikti. hiç olmamış. 

 17. muratasocak

  bu güzel şarkıların ömürlerini devam edebilmesi için yeni şarkıcılarında bunları söylemesi gerekir. söyle ki: arabesk pop  rap gibi sarkıları dinleyen genç arkadaşların böyle güzel parçalara daha kolay ulaşımını sağlar. kesinlikle destekliyorum. Ayrıca Sertab hanıma sadece güzel şarkı verin gerisini o sesi ile hallediyor.

 18. Vermillion

  kendisini hiç sevmem hatta gıcık olurum lakin sesine diycek yok kardeşim biilur gibi ses

 19. Fikri BÜYÜK

  Bu nedir yaaa,Herkes işinşi yapsın...

  Korhan Kilicoglu

  Fikri BÜYÜK oldu sana soracaktı koskoca Sertab Erener.. Sen bu albümün yapılış sürecini ve nasıl kimlere danışılarak;aranje ve okumaların kimlerin onayından geçtiğini araştırıp yorum yaparsan gerçek eserin bu salt şekli olduğunu göreceksin. Zamanında iki üç önemli şarkıcının kendine göre yorumlaması eserin daha iyi ve dogru yorumlandığı anlamına gelmiyor. Senin anlayacagın sekliyle söyleyeyim gerçek hali bu eserin.

  Çağatay Çakmakçı

  Fikri BÜYÜK İ

 20. Ersan San

  çok soft beğenmedim .

 21. Suleyman Sirri Kundak

  Saadettin Kaynak'ın kemikleri sızlamıştır. Üzgünüm Sertab!

  Korhan Kilicoglu

  Suleyman Sirri Kundak tam aksine Saadettin Kaynak'ın eseri uzun zaman sonra ilk bestelediği ve okunması gereken gerçek haliyle icra edilmiş. Bence asıl simdi mezarında rahatlamıştır büyük üstad..

 22. jaggerman

  ruhsuz okumuş

 23. Emin Esperanza

  oys :D gozlere bak :D

 24. MURAT BOZKURT

  çok güzel şarkı söyleyende öyle nede olsa sertap erener helal olsun ağzına sağlık.

Dertliyim Ruhuma Hicranımı Şarkı Sözü
Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı Şarkı Sözleri

Dertliyim ruhuma hicrânımı sardım da yine
İnlerim şimdi uzaklarda solan gün gibiyim
Gecenin rengini kattım içimin matemine
Sönen ümid ile günden güne ölgün gibiyim

Bahtımın yıldızı sanmıştım seni
Sensiz karanlıktır her günüm, Leyla
Ayrılık Mecnun'a döndürdü beni
Dertliyim yürekten, üzgünüm Leyla
Dertliyim Ruhuma Hicranımı Anahtar Kelimeler
Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı Mp3 Kulisi İndir , Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı Şarkı Sözleri İndir , Sertab Erener Şarkıcı Albümleri , Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı Mobil Mp3 İndir, Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı mp3 indir ,Dertliyim Ruhuma Hicranımı Cep Telefonuna İndir ,Dertliyim Ruhuma Hicranımı Mp3 Downloand ,Sertab Erener Dertliyim Ruhuma Hicranımı Mp3 Kulisi


Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap