mp3 kulisi

Silva Gunbardhi - Lule Bardhe

Lule Bardhe
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Lule Bardhe
Boyut
: 3.02 MB
Toplam İndirme
: 27 İndirme
Haftalık İndirme
: 12 İndirme
Tarih
: 27-01-2019
Mp3 indirmek için tıklayın
Kullanıcı Yorumları (Silva Gunbardhi - Lule Bardhe )
 1. Sav Sav

  2019 ? 💕

 2. Tomor Karalliu

  Kendo ,lule lule, shih grupin cao laru sa bukur kendojne. Kjo kenga lule bardhe vajti per turqi. Pse?

 3. Viola Bogdani

  E ke qare kete keng yllo

 4. Ornela Lulja

  E petfekt super kengetarja fantastike complimenti ju uroj vec suksese ka nje ze te mrekullushme❤

 5. personale valebim

  Bravo kenge shum e bkr😘😘

 6. Ermelinda Davidhi

  Sa me pelqen kjo kenga E kerceva te dasma ime

 7. Valentin Kolndrekaj

  Te kendofte zemera! Shume demethenese fjalet. Brava!

 8. Nardi Bode

  yll yll

 9. Marjola Velaj

  Eshte nje kenge shum e bukur

 10. Winston

  Love from Azerbaidjan

 11. Majlinda Leka

  Bravo silva ke nji ze te mrekullueshm 💥💥💥

 12. Alexandet Alexander

  shume mire

 13. blerina koritari

  super bukur

 14. Elenia Zeqiri

  edhemua do me vi vlonjati te me mare shume shpejt😍😍😍😍😍😗😗😗😗😗😙😙😙😙😘😘😘😘😘😇😇😇😇

 15. orhan surucu

  çok güzel

 16. Esmeralda Memushaj

  sa e bukur 😊😊

 17. نافذتك للحياة معلومه جديدة

  I love you

 18. Zaxos Hilaj

  Bravo silva yll je

 19. hahahahahahaahhahahaahhahahahhahaahaahhahaha Malaj

  super silva

 20. hahahahahahaahhahahaahhahahahhahaahaahhahaha Malaj

  super silvia

 21. oliana dhima

  bravo silva

 22. zemra ime

  bravo silva

 23. blerina osmani

  Silva yllll 😘😘

 24. Zainab Khan

  superrrr silva

 25. olsidokaj olsidokaj1

  Bravo ...

 26. Ro Er

  shum kenge ebukur silva

 27. Flamur Barahoxha

  je inteligjente yll i jugut

 28. Ro Er

  shume bukur kendon silva

 29. Ro Er

  je shume ebukur

 30. oliana dhima

  shume bukur

 31. Ro Er

  susksese silva

 32. Ro Er

  silva ke ndon shubukur

 33. Edoardo Delia

  brava silvia

 34. Erza Thaci

  bravo teze love You 😍😍😍❤❤❤❤

 35. Hava Xhika

  bravooooo

 36. Hava Xhika

  bravooooo

 37. Algerta Mesja

  kenge super bravo silva suksese te metejshme

 38. Marsel Jollja

  bravo shum e bukur kenga

 39. Helidon karati

  ylll Silvia

 40. Kejsi Nika

  Urime per kengen! Eshte kaq e bukur e domethenese Silva! Bravo! Na kenaqe! Suksese!

 41. Rexhina pg

  shum kenge e bukur bravo silva

 42. Tkdtkdtkdtkd99 Tkdtkdtkdtkd99

  يبوووو الله تعبان عليج 😘😘😘😘

 43. Jenny Moris

  Loveeee

 44. Sibuna 95

  Hajde hajde lule bardhe 🌼🌼

 45. Romina beqiraj

  bravo silva suksese xmr

 46. Romina beqiraj

  bravo zmr

 47. Rilinda Velaj Official

  Silva yllll je 💋💋💋

  Lashi Paper

  Rilinda Velaj

 48. BLODY GAMES

  Bravo miamor

 49. Violette Xh

  Bravoo.... shume keng e bukur... 👌🔝🔝

 50. silvia Allen

  bravo silva jam silvia

 51. klarida osmenaj shehu

  bravo silva e ke qare kete kenge ,,,keshtu vazhdo me keng akoma me te bukura

 52. frnsees alremas

  bravo Silva

 53. Nurlan.Ümman Official

  😍👍👍👍👍

 54. Havin Kalemci

  bravo silvia😍

 55. Rilinda Velaj Official

  Bravo Silva 😘😘😘😘

 56. olsidokaj olsidokaj1

  Je emrekullushme Silva na kenaq ,,

 57. Rozafa Adriatiku

  E mrekullueshme Silva

 58. BILO Petoshati

  silvaaaa

 59. Geni Hodaj

  bravo silva

 60. Juri Allko

  Shum shum bkr 😘😘😘

 61. Kristina likaj

  nje kenge shume e bukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...bravo silva je nje kengetare e jashtezakonshme dhe ke nje ze te mbrekullueshem ......sukseseeeeee <3 <3

 62. Klara Likaj

  bravooooooooo silva je e papare shume kenge e bukur ke nje kenge te vecante

 63. Jeta Peposhi

  Sa emocinuse kjo kenga

 64. klajdi firaj

  Bravo Silva

 65. Leonados Hazizi

  Super song

 66. Adela Dundo

  bravo *********

 67. Andon Bardhi 55

  bravo silvaaaaa,,,,perfekte,,,

 68. Romina beqiraj

  ylll ylll xmr ime 😃😃😃😃😃😍😍😍😍😗😗😗😙😘😚

 69. esjona troka

  nje supeeeeer keng!!! te ben te mendosh shum gjera dhe te dridhet zemra kur e degjon dhe te emocionon shumm

 70. Armando Kaso 6986414438a

  shum kenge bukur ::

 71. Enkela Mollaymeri

  Fatastike kenga

 72. Gëzim Bahtiri

  Super Silva Suksese

 73. Basha Basha

  bravo Silva te lumte goja

 74. Esmeralda beqiraj

  bravo VLORAAAAAA

 75. adreas sinaj

  bravo silva po llavet e kenges sme pelqen po muzika shume bukur yll je me pelqejn shum kenget e tua ...nice

 76. Illyriens Epiriot

  zerin e Silves nuk e ka asnje.kjo me ka rene ne sy para se Silva te behej e famshme,kur kendonte kenget e saj te para.ka nje ze rrembyes,te qeshur,te embel...

 77. al kola

  Ur fat

 78. Juliana Iljazi

  Bukur Silva bukur dhe vani

 79. Milto Pasha

  pa lidhje fare

 80. Ylli Gjika

  je e madhe SILVA shum e bukurrrrrrrrrrrrrrrrr

 81. Dj Cenko

  shum kenge e bukur!!!forcaaaa laberiaaaa..........

 82. sara sara

  shm e bkr. Edhe SILVIA edhe kenga,por edhe fustani yll yll, VANI edhe e kendon shm bkr. jeni super te 2

 83. 1995samos

  ti je mbrekullia e  9

 84. Besart Xhepa

  super kenge silva

 85. Redina Penko

  Yllll Silva,,,,,,,perfekt gjithmon bisous love

 86. Ima Veseli

  Pse Eshte Kaq E Embel kjo Silva

 87. 75altini

  Brava si gjithmone !!!!

 88. Hite 2017

  BRAVO SHUM BUKUR

 89. Majlinda Muzhaqi

  E kam ven mbi 20 her replay deri tani !! shume keng terheqese 

 90. Aldo Picari

  bukurrrrrrrr              kaaaaaa lezzet i konng e hajritttttt 

 91. Besmir Lala

  bukur fare Silva <3

 92. Glori Mimani

  Superrrrrrrrr :D   keng fantastike si gjithmon :) 

 93. ManURuleZ

  amon vetem tallava mos boj mo. bukur kjo. super, puc

 94. leo pro

  te kendofte zemra e shpirti shume kenge e bukur bravo

Lule Bardhe Şarkı Sözü
Lule Bardhe Şarkısına ait şarkı sözü bulunamadı. Lule Bardhe Şarkısına ait şarkı sözlerini eğer biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.
Lule Bardhe Anahtar Kelimeler
Silva Gunbardhi Lule Bardhe Mp3 Kulisi İndir , Silva Gunbardhi Lule Bardhe Şarkı Sözleri İndir , Silva Gunbardhi Şarkıcı Albümleri , Silva Gunbardhi Lule Bardhe Mobil Mp3 İndir, Silva Gunbardhi Lule Bardhe mp3 indir ,Lule Bardhe Cep Telefonuna İndir ,Lule Bardhe Mp3 Downloand ,Silva Gunbardhi Lule Bardhe Mp3 Kulisi


Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap