mp3 kulisi

Silva Gunbardhi - feat Defri-Lalushe

feat Defri-Lalushe
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: feat Defri-Lalushe
Boyut
: 2.90 MB
Toplam İndirme
: 29 İndirme
Haftalık İndirme
: 10 İndirme
Tarih
: 27-01-2019
Mp3 indirmek için tıklayın
Kullanıcı Yorumları (Silva Gunbardhi - feat Defri-Lalushe )
 1. bekim kaza

  ♡♡♡♡♡♡♡

 2. Toni Pacani

  Lalushe lalushe nuk harrohet kjo ......

 3. Klaudia Zeneli

  Wowwwwwwwwwwwwwwwww sa e bukur kanga wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 4. Henri Kavaja

  🥃🥃👍🏼👍🏼

 5. sidou Ahmed

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 6. Endriti 123

  2019🔥🔥🔥

 7. halil velija

  Lalushe shum shpejt mendjen ma mbushe... respekt per ju keng e perkryerr

 8. enes batur _

  Yes müzic

 9. Rida Rida

  رؤؤؤؤعة

 10. Besiktasnbebesi TR

  türkiyeden selamlar

 11. Jaffar Hussain

  👍💟💟💟💟💟

 12. Orges Nasufi

  Silva je super 😘😘😘😘👌👌👌

 13. قصص حب بالدارجة المغربية

  😍😍😍😍😍

 14. Ermenita Lusha

  Lalushe moj lalushe👌👌

 15. ABUBAKAR KING SONRYA

  I like him United States of America

 16. All rimix songs

  I m pakistani i no understand your language but song is very very Nice

 17. Ardit kaca

  Ket kenge ja kushtoj te fejuarit tim dashurise time FFFFFFFF te dua zmr 💖💖💖💖💖💖😇😇😇😇🌟🌟🌟👏👏🍻

 18. Elena's Msp Welt

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋

 19. Ruzhdi Albajrami

  Kenge super

 20. Raim Alimi

  bravo shum ebukur

 21. Zilan YİĞİT

  coooooooooool

 22. Xhuliana Kapja

  Lalushe jo si un ste don kerkush 👍👍👏👏

 23. Klodjana Dushku

  lalushe. speciale ❤❤❤😘😘😘

 24. Doogee Stavri. shum bukur

  Bravo me kte keng mor sa bukur jeni so shpirt

 25. Aleks Qupi

  👌👌👌👏👏👏💖keng e bukur

 26. Saranda sara

  ❤❤😍😘😘❤❤❤❤

 27. Berti Alushi

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 28. Genti Sqepa

  Shume e bukur

 29. lola preka

  💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 30. blertoni Kosovo

  shum bukur prsh nga Berlin

 31. Geri Rudi

  MUZIKA JET

 32. super keng je njesh blerina super kengtare

  Super keng

 33. Bernardo Rina

  Lalushe gjetje shum bukur

 34. Bernardo Rina

  Shum shum keng e bukur

 35. FilmStudio entertainment,marketing

  Silva Gunbardhi greetings from Baku come to us

 36. Marinela Zeqo

  Te lumt goja

 37. dionis cepele

  Bravo silva humbsrdhi

 38. Diana D

  😍😍

 39. Bianchi Ita

  😍😍😍lalusheeeee

 40. Franc Saraci

  nji keng qe ta mbush zemren plot jet dhe melodiii RESPEKT JU RUJT I MODHI ZOT

 41. mavisimful

  Çok güzel song

 42. mavisimful

  I love this song👌🏼😘😝😋😜

 43. Elda Vera

  💗 Bravi 💟

 44. Milan Milan

  Albanian music is wonderful! Ciao from italia

 45. Sonila Elisa

  sa kenge e bukur bravo silva prsh burrin Tim te dua shume

 46. eva gashi

  jo si ste don kerkush hehe suksese

 47. alTTIN hoti

  lalusha jo si un s to do kerkush

  alTTIN hoti

  hit i 2017 💖💖💞💝😗

 48. Ervehe Zeneli

  ❤❤😍😍😍😍😍

 49. Marlena Selamaj

  shume e bukur kjo kenge .lalushe shume tima mbushe

 50. Rabii Arbi

  🖕👍

 51. Feliks Hena

  Na ngeli fiksim

 52. Hanen Sghaier

  super song très touchante

 53. ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΣ

  keng super bravo

 54. Vedat Qorraj

  ooooooooo mkalli ❤❤❤❤

 55. parisboi75 bastug

  Nice song im turkish greetings from paris and much respect Albania

 56. Mujtaba Daqiq

  sehr sehr schön. perfekt Musik

 57. Lucjana Shuli

  lalushe lalush ☆☆☆☆

 58. Kevin Hoxha

  bukur kenga

 59. klara kociu

  shum e bukur

 60. Hamit Balani

  super keng

 61. Ayten Memmedova

  what the language is it?

 62. Anonymous

  Lalushe lalushe jo si un ste don kerkushe

 63. Ali Topal

  çok güzel

 64. vanesa Vanesademiri

  shume dua lalushen

 65. vanesa Vanesademiri

  Silva te dua shume

 66. xenni Gashi

  nice 😙😙

 67. Suela Banaj

  shum e bukur kjo kenga

  Liza Akiu

  Suela Banaj me te vertet sa e bukur

 68. Kristi Rapi

  bravo bravo konga e keni qa fare jeni me tmiret :) :)

 69. Emiliano Starova

  😍😍😍😍👌👌👌👌

 70. f.milla f.milla

  super song

 71. Elvis Binjakaj

  kenga eshte fantastike ju lumte bravo Silva pervecse nje mesuese e shkelqyer je dhe nje kengetare shume e embel dhe me ze shume me vokalitet kur shkoja shpeshtek cupat e dajove per pushime aty gjeja djemte e tezes se kusherirave te mia dy djem nje ne 8 vjecaare dhe nje ne shkoll te mesme djali ne 8 vjecare te kishte ty mesuese e quanin Anxhelo Muharremi fliste shume mire per ty por thoshte qe je e fejuar jo me kete burre qe ke tani por me nje tjeter po flasim rreth viteve 2007-2008 je fantasitike tju rroje djali

 72. Gresa Sylejmani

  pse kaq pak klikime ka kjo kenge qe eshte me e mira???😔😔😔meriton me shume klikimesilva ke nje stil te veçantebravoo💞💞💞💞like kush mendon si une

 73. Asa Muhamad

  ❤❤👍

 74. Марго Кам

  Respect from Russia !!!

 75. Victoriousemsel

  respect from macedonia albanians make the best songs

 76. Besmira Hasani

  super super me pelqen shum

 77. Arjan Xhelo

  super Kenge komplimenti.

 78. Katarina Tomic

  Greetings from Croatia! 👍👏🔝

 79. Amar Xheladini

  Shum muzika e bukur😉😉😍😍Një bravo prej Tetovë

 80. Pamela Marongiu

  O my god I love this song ... very nice song the rhythm is absoluty beautiful ...

 81. bekime hoxha

  super music

 82. Γρ Βινα

  haha e bukur kjo kenga

 83. Max Bejaj

  fixxxx fare

 84. Nitikerajkeraj Keraj

  Shumm bukur

 85. Visilda Hoxha

  superrr kenge Lalusheeee❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 86. Jennie Pilnäs

  Love from sweden.. I really Löve this song❤️❤️❤️😘

 87. Santiljana Santi

  shum bukur💟💗💘💗💟👏👏👏👏

 88. Yotube Albania Indrit

  shum bukr vrtet je lalush

 89. Lejla Emshiu

  Halo😍

 90. Nick Name

  Të dy e keni kënduar shum bukur

 91. enejda neda

  shummm e bukur I LOVE IT

 92. HayabusaX

  suhum e bukur

  Anna Tsa

  shum bukur .Respekte

feat Defri-Lalushe Şarkı Sözü
feat Defri-Lalushe Şarkısına ait şarkı sözü bulunamadı. feat Defri-Lalushe Şarkısına ait şarkı sözlerini eğer biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.
feat Defri-Lalushe Anahtar Kelimeler
Silva Gunbardhi feat Defri-Lalushe Mp3 Kulisi İndir , Silva Gunbardhi feat Defri-Lalushe Şarkı Sözleri İndir , Silva Gunbardhi Şarkıcı Albümleri , Silva Gunbardhi feat Defri-Lalushe Mobil Mp3 İndir, Silva Gunbardhi feat Defri-Lalushe mp3 indir ,feat Defri-Lalushe Cep Telefonuna İndir ,feat Defri-Lalushe Mp3 Downloand ,Silva Gunbardhi feat Defri-Lalushe Mp3 Kulisi


Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap